0

Maxi

307,50 zł
Brutto

.

KALENDARZ TRÓJDZIELNY MAXI

 - płaska lub wypukła główka

 - okienko wskazujące datę

 - foliowany

.

.

Hurry up! Only 1000 item(s) left in Stock!
podłoże:
format:
kolor:
foliowanie:
nakład:
główka:
Ilość:

KALENDARZ TRÓJDZIELNY MAXI

Kalendarz Maxi to duża powierzchnia przeznaczona na reklamę Twojego klienta. Główka kalendarza ściennego, jak i plecki w całości przeznaczone są pod indywidualny zadruk w pełnym kolorze! Miejsce na reklamę to nie tylko główka, lecz także przestrzeń pomiędzy kalendariami oraz pod kalendariami, u dołu.

FORMAT KALENDARZA

Kalendarz ma 310 x 830 mm. To bardzo duża powierzchnia przeznaczona pod nadruk reklamowy. Kalendarz z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

ZADRUK

Zadruk 4 + 0 CMYK to technika druku, wykorzystująca cztery podstawowe kolory - cyjan (C), magenta (M), żółty (Y) i czarny (K). Dzięki temu zapewniona jest pełna gama barw, od delikatnych odcieni po intensywne kolory.

PODŁOŻE

Karton 250g - Produkt wykonany na wytrzymałym kartonie o gramaturze 250g. Jest wielowarstwowy, powlekany z białym spodem i charakteryzuje się wysoką sztywnością oraz optymalnym odwzorowaniem kolorów.

GŁÓWKA KALENDARZA

Do wyboru są 2 rodzaje główek - płaska lub wypukła. Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk w pełnym kolorze. Główka wykonana jest ze specjalnego kartonu o gramaturze 250g, który zapewnia jej wysoką trwałość i bardzo dobrą jakość kolorów. Dodatkowo pokryta jest folią, która zabezpiecza wydruk.

USZLACHETNIENIE GŁÓWKI

- foliowanie błysk, które nadaje intensywności kolorom i ożywia projekt,
- foliowanie mat, doskonałe dla projektów o stonowanym wyglądzie, dodając elegancji,
- folia Soft, aksamitna i miła w dotyku,
- folia mat+lakier wybiórczy UV

KALENDARIUM

Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria (na miesiąc obecny, poprzedni i następny). Drukowane jest na papierze offsetowym 80g. Wymiary pojedynczego kalendarium to 290 x 141 mm.

Standardowe kalendarium jest w kolorystyce czerwono - czarnej. Kalendarium środkowe przeznaczone na aktualny miesiąc jest białe, dwa pozostałe na miesiąc poprzedni i następny mają szare tło. Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach.

OKIENKO WSKAZUJĄCE DATĘ

Standardowo w kolorze czerwonym. Jest możliwość zmiany koloru okienka na takie jak czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony i czarny. Każdy z tych kolorów posiada swoje unikalne cechy i może wpływać na odbiór estetyki kalendarza.

Wybór koloru okienek dla kalendarzy zależy od preferencji klienta i zamierzonego efektu. Okienko umieszczone jest na pasku z przezroczystej folii. Okienka dostarczane są osobno.

TRÓJDZIELNY MAXI

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

makieta - kalendarz maxi płaski

Pliki do pobrania (418.31k)

makieta - kalendarz maxi wypukły

Pliki do pobrania (38.49k)

Maxi

307,50 zł