Wizytówki

Dostępne podłoża:
 1. Kreda mat 350g - dwustronnie bielony papier o większej gładkości niż karton 300 g, ale o mniejszej sztywności.
 2. Karton Arktika 300g - sztywny karton o gramaturze 300 g. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość produktu. Jest to karton o większej sztywności niż Kreda 350 g, a nieco mniejszej gładkości.
 3. PVC 0,7mm - białe tworzywo sztuczne o wysokiej trwałości. Materiał jest znacznie trwalszy i odporniejszy od papieru. Grubość materiału to 0,7 mm czyli zbliżona do grubości i sztywności typowych kart kredytowych (0,76 mm). Podłoże PVC można zamówić błyszczące lub matowe. Do wersji matowej jest możliwość zastosowania lakieru wybiórczego UV.
 4. PVC 0,5mm - białe tworzywo sztuczne, o grubości 0,5 mm. Zapewnia wysoką trwałość, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu. Materiał ten jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier. Cechuje go mniejsza sztywność i grubość, w porównaniu do kart kredytowych. Występuje wyłącznie w błysku.
 5. Woodstock Betulla 225g ECO - papier ekologiczny wykonany w 100% z materiałów z recyklingu. Ma biały kolor, z nieco szarawym odcieniem.
 6. Materica Kraft 250g ECO - papier ekologiczny, o naturalnym wyglądzie. Wykonany z masy celulozowej z recyklingu. Ma brązowy, ziemisty kolor.
 7. Satyna 300g i 400g - wysokobielony karton, o gładkiej, delikatnej strukturze. Doskonały do przybijania pieczątek. Dwie gramatury umożliwiają zastosowanie praktycznie w każdej branży, jako wizytówki, karnety, bilety, winietki, itp.
 8. Karton biały 650g - sztywny, gruby karton, wysokobielony o gramaturze 650g
Formaty wizytówek:
 1. 90 x 50 mm - najbardziej popularny rozmiar wizytówek.
 2. 85 x 55 mm - format karty kredytowej, zgodny z europejskimi standardami.
 3. niestandardowy - niestandardowy format podany przez klienta.
Kolorystyka wizytówek:
 1. 4+4 CMYK. Zadruk produktu w pełnym kolorze CMYK z obu stron lub tylko z jednej strony.
 2. Biały. W wybranych podłożach (Materica Kraft i Woodstock Betulla), standardowa kolorystyka CMYK, może być wzbogacona o białą farbę, za pomocą której, można uzyskać bardzo ciekawe efekty, w szczególności na ciemnych podłożach.
Rodzaje uszlachetnienia wizytówek:
 1. Folia błysk - ma wyraźny połysk, ożywia kolory i zwiększa trwałość wydruku.
 2. Folia mat - zwiększa trwałość oraz nadaje subtelny, wygląd. Folia mat wycisza, tłumi kolory, czyni je mniej jaskrawymi.
 3. Folia mat + lakier wybiórczy UV. Wybrane elementy projektu, dodatkowo są podkreślone, przy użyciu lakieru wybiórczego UV.
 4. Folia Soft Touch (S+S). Aksamitna i delikatna folia Soft Touch. To matowa folia która wspaniale wygląda i chroni przed ścieraniem i wilgocią.
 5. Folia Soft Touch + lakier wybiórczy UV
 6. Folia holograficzna STAR. Folia nadaje produktowi niepowtarzalny wygląd - efekt trójwymiarowych gwiazdek jako dodatkowy efekt wizualny. Idealne rozwiązanie dla produktów świątecznych.
 7. Folia Anti Scratch dwustronnie. Folia Anti Scratch stanowi powłokę odporną na zarysowania oraz zadrapania, jednocześnie uszlachetniając produkt matowym wykończeniem.
 8. Folia strukturalna LEN. Produkt uszlachetniony błyszczącą folią o strukturze lnu.
Dodatkowe opcje:
 1. Dziurkowanie. Standardowa średnica dziurki to 4 mm.
 2. Tłoczenie pozwala na uwypuklenie wybranych elementów projektów.
 3. Hotstamping może być wykonany przy użyciu folii srebrnej, złotej, niebieskiej, zielonej, czerwonej, czarnej, holograficznej i rainbow.
 4. Bigowanie to proces, podczas którego papier jest łamany, co umożliwia jego złożenie. Bigowanie jest stosowane w produktach drukowanych na grubszych podłożach, np. na papierze kredowanym lub kartonie o gramaturze powyżej 170g/m2. Produkty, które mają tę opcję są wysyłane w formie rozłożonej.
 5. Perforacja umożliwia użycie produktu jako kuponu lub biletu (ułatwia odrywanie części kartonika). Istnieje możliwość perforowania zarówno wzdłuż dłuższej jak i węższej krawędzi.

Aktywne filtry