0

Standard

227,55 zł
Brutto

 

KALENDARZ TRÓJDZIELNY STANDARD

 - płaska lub wypukła główka

 - okienko wskazujące datę

 - foliowany

.

.

Hurry up! Only 1000 item(s) left in Stock!
podłoże:
kolor:
foliowanie:
nakład:
główka:
Ilość:

KALENDARZ TRÓJDZIELNY STANDARD

Kalendarz Standard  to klasyczny kalendarz ścienny z trzema kalendariami i główką, na której można umieścić indywidualny projekt. Główka kalendarza zadrukowana jest w pełnym kolorze i dostępna w dwóch wersjach: płaskiej i wypukłej (kaszerowanej). Do główki doklejane są plecki w neutralnym szarym kolorze. Na pleckach standardowo umieszczone są 3 kalendaria - na obecny miesiąc, jak również poprzedni i następny, w kolorystyce czerwono - czarnej. Istnieje jednak możliwość personalizacji kalendariów - umieszczenia na nich dowolnego wzoru. Do kalendarzy możemy załączyć przydatne okienka do wskazywania aktualnej daty. Okienka dostępne są w 5 kolorach, dzięki czemu można je dobrać do kalendarza wg własnych preferencji.

FORMAT KALENDARZA

Kalendarz ma 310 x 690 mm. To optymalny rozmiar, pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

ZADRUK

Zadruk 4 + 0 CMYK to technika druku, wykorzystująca cztery podstawowe kolory - cyjan (C), magenta (M), żółty (Y) i czarny (K). Dzięki temu zapewniona jest pełna gama barw, od delikatnych odcieni po intensywne kolory.

PODŁOŻE

Karton 250g - Produkt wykonany na wytrzymałym kartonie o gramaturze 250g. Jest wielowarstwowy, powlekany z białym spodem i charakteryzuje się wysoką sztywnością oraz optymalnym odwzorowaniem kolorów.

GŁÓWKA KALENDARZA

Do wyboru są 2 rodzaje główek - płaska lub wypukła. Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk w pełnym kolorze. Główka wykonana jest ze specjalnego kartonu o gramaturze 250g, który zapewnia jej wysoką trwałość i bardzo dobrą jakość kolorów. Dodatkowo pokryta jest folią, która zabezpiecza wydruk.

USZLACHETNIENIE GŁÓWKI

- foliowanie błysk, które nadaje intensywności kolorom i ożywia projekt,
- foliowanie mat, doskonałe dla projektów o stonowanym wyglądzie, dodając elegancji,
- folia Soft, aksamitna i miła w dotyku,
- folia mat+lakier wybiórczy UV

PLECKI KALENDARZA

Plecki kalendarza Prostego są niezadrukowane i mają kolor szary.

KALENDARIUM

Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria (na miesiąc obecny, poprzedni i następny). Drukowane jest na papierze offsetowym 80g. Wymiary pojedynczego kalendarium to 290 x 141 mm.

Standardowe kalendarium jest w kolorystyce czerwono - czarnej. Kalendarium środkowe przeznaczone na aktualny miesiąc jest białe, dwa pozostałe na miesiąc poprzedni i następny mają szare tło. Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach.

OKIENKO WSKAZUJĄCE DATĘ

Standardowo w kolorze czerwonym. Jest możliwość zmiany koloru okienka na takie jak czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony i czarny. Każdy z tych kolorów posiada swoje unikalne cechy i może wpływać na odbiór estetyki kalendarza.

Wybór koloru okienek dla kalendarzy zależy od preferencji klienta i zamierzonego efektu. Okienko umieszczone jest na pasku z przezroczystej folii. Okienka dostarczane są osobno.

TRÓJDZIELNY STANDARD

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

makieta - kalendarz standard

Pliki do pobrania (251.52k)

Standard

227,55 zł