0

Prosty

209,10 zł
Brutto

.

KALENDARZ TRÓJDZIELNY PROSTY

 - płaska główka

 - okienko wskazujące datę

 - niefoliowany

.

.

Hurry up! Only 1000 item(s) left in Stock!
podłoże:
kolor:
foliowanie:
nakład:
Ilość:

KALENDARZ TRÓJDZIELNY PROSTY

Szukasz praktycznego i ekonomicznego kalendarza, który spełni Twoje potrzeby? KALENDARZ TRÓJDZIELNY PROSTY to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Jego potrójne kalendarium zapewnia wygodne i czytelne odczytywanie dat. Niezawodny towarzysz organizacji czasu dla wszystkich!

FORMAT KALENDARZA

Kalendarz ma 310 x 690 mm. To optymalny rozmiar, pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

ZADRUK

Zadruk 4 + 0 CMYK to technika druku, wykorzystująca cztery podstawowe kolory - cyjan (C), magenta (M), żółty (Y) i czarny (K). Dzięki temu zapewniona jest pełna gama barw, od delikatnych odcieni po intensywne kolory.

PODŁOŻE

Karton 250g - Produkt wykonany na wytrzymałym kartonie o gramaturze 250g. Jest wielowarstwowy, powlekany z białym spodem i charakteryzuje się wysoką sztywnością oraz optymalnym odwzorowaniem kolorów.

GŁÓWKA KALENDARZA

Kalendarz ma płaską główkę o wymiarach 310 x 210 mm.  Główka nie jest foliowana - bo mamy tutaj do czynienia z budżetowym i tanim kalendarzem.

PLECKI KALENDARZA

Plecki kalendarza Prostego są niezadrukowane i mają kolor wybranego podłoża. Dla kartonu 250g plecki są koloru białego.

KALENDARIUM

Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria (na miesiąc obecny, poprzedni i następny). Drukowane jest na papierze offsetowym 80g. Wymiary pojedynczego kalendarium to 290 x 141 mm.

Standardowe kalendarium jest w kolorystyce czerwono - czarnej. Kalendarium środkowe przeznaczone na aktualny miesiąc jest białe, dwa pozostałe na miesiąc poprzedni i następny mają szare tło. Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach.

OKIENKO WSKAZUJĄCE DATĘ

Standardowo w kolorze czerwonym. Jest możliwość zmiany koloru okienka na takie jak czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony i czarny. Każdy z tych kolorów posiada swoje unikalne cechy i może wpływać na odbiór estetyki kalendarza.

Wybór koloru okienek dla kalendarzy zależy od preferencji klienta i zamierzonego efektu. Okienko umieszczone jest na pasku z przezroczystej folii. Okienka dostarczane są osobno.

PROSTY

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

makieta - kalendarz prosty

Pliki do pobrania (221.73k)

Prosty

209,10 zł