Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkownika, które służą realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną, oraz danych zebranych za pomocą plików Cookies, przez FHU FD DESIGN, z siedzibą w Busku-Zdroju Zwierzyniec 16A, NIP 6551834046.

Przekazane przez Klienta dane osobowe, które otrzymujemy m.in. w trakcie składania zamówienia, wykorzystujemy tylko i wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży, obsługi płatności i dostawy oraz do naszych kontaktów z Klientem. Danych nie udostępniamy osobom postronnym.

Dane zbierane automatycznie służą do obsługi funkcjonalności naszej strony.

Dane przekazywane w trakcie korespondencji wykorzystujemy tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Możliwy jest również kontakt telefoniczny w celu omówienia kwestii dotyczących zamówienia. Informacje handlowe wysyłamy drogą elektroniczną, tylko w przypadku gdy Klient wyrazi na to zgodę. W każdej chwili można taką zgodę wycofać.

Podczas pobytu na naszej stronie zbieramy informacje dotyczące tej wizyty. Pozwalają one na personalizację strony i ofert. Pliki Cookies można w każdej chwili wyłączyć wykorzystując opcje przeglądarki internetowej.

Naszym klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo podczas zakupów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. W tym celu gromadzimy niezbędne minimum informacji. Klient oczywiście ma prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do żądania informacji o treści przechowywanych danych na Swój temat, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, sprostowania błędów, uzupełnienia, uaktualniania czy przeniesienia Swoich danych. Przekazywane nam dane osobowe są strzeżone, a dostęp do nich mają tylko i wyłacznie pracownicy naszej firmy.

 

2016 © DRUKDLAREKLAMY.PL